September 1, 2019
|
2 min

So zoneX si doprajete fajčiarsku pauzu kdekoľvek

zoneX je nová alternatíva cigariet, ktorá funguje podobne ako žuvací tabak, avšak nevyvoláva nepríjemné hromadenie slín. Pôžitok z nikotínového vrecúška trvá až 20 minút a po celý čas si udržiava príjemnú mentolovú chuť. Okrem toho je úplne bez dymu.

Poznáte tie chvíle, keď si jednoducho nemôžete dovoliť vytúženú prestávku na cigaretu. Ste práve uprostred prednášky, porady či vášnivej debaty s priateľmi?

Práve preto prinášame zoneX – nikotínovú alternatívu cigariet bez tabaku. Užívaním vrecúšok zoneX však nevzniká dym. Aktivitu môžeme prirovnať k tradičnému žuvaciemu tabaku – ale v tomto prípade bez vzniku nepríjemných slín.

Všade, kde sa nefajčí, zoneX

Nenápadný zoneX si môžete vychutnať jednoducho kdekoľvek. Nezáleží na tom, či práve sedíte s priateľmi počas večierka alebo relaxujete doma pri televízii. Vrecúška majú príjemnú mentolovú príchuť a sú vhodné pre vegetariánov, vegánov aj celiatikov.

Jedno vrecúško zoneX obsahuje 6 až 10 miligramov nikotínu a v ústach pôsobí 20 minút. Vôbec sa nemusíte obávať, že by ste prišli o svoj fajčiarsky pôžitok. Naopak, dokonca si ho predĺžite.

Navyše je to neuveriteľne ľahké. Vrecúško si jednoducho vložíte pod hornú peru a nakoniec vyberiete. Nikotín sa do tela vstrebe cez ďasná a celkový proces tak vydrží dlhšie.

Priamo zo švédskej prírody

Vrecúška zoneX vznikajú v lesoch Smålandu v južnej časti Švédska. Pri ich udržateľnej výrobe používame čerstvú vodu z lesných jazier. Celý proces tvorby aj produkt samotný sú maximálne šetrné k životnému prostrediu.

Nenechajte sa obmedzovať, zoneX

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov:

Martin, 23 rokov, študent: „Prekážalo mi, že vždy, keď si chcem zapáliť, musím vyjsť z baru. Veľakrát, keď som sa vrátil medzi ostatných, debata bola už niekde úplne inde a mne unikala pointa. Všetko sa zmenilo s vrecúškami zoneX – už nemusím odchádzať od priateľov.“

Petra, 29 rokov, manažérka: „Často som musela odbiehať von z kancelárie, aby som si dala cigaretu. Vďaka vrecúškam zoneX tu zostávam presne toľko, koľko potrebujem, a nemusím odchádzať na cigaretové prestávky.“

Súvisiace články