August 13, 2019
|
3 min

Nemusíte na nič čakať – zoneX je s vami vždy a všade

Nikotínové vrecúška zoneX sú nenápadné, praktické a vydržia dlho. Žiadny nepríjemný dym ako pri cigaretách ani nepríjemné sliny, ktoré poznáte zo žuvacieho tabaku. S vrecúškami zoneX už nemusíte čakať, kým vystúpite z autobusu či lietadla. Ani kým bude čas na prestávku. Žijete tu a teraz.

Aj vy si radi doprajete cigaretu, pri ktorej si na chvíľu oddýchnete od celodenného stresu a pretriedite si myšlienky? Rovnako sme na tom boli aj my. Nie vždy sme si však mohli fajčiarsku pauzu vtesnať do rozvrhu. Nervozita tak začala stúpať raketovým tempom.

Práve preto sme vyvinuli zoneX – nové nikotínové vrecúško, ktoré si jednoducho vložíte pod hornú peru a okamžite pocítite uvoľňovanie nikotínu. Toto všetko potrvá celých 20 minút – približne päťkrát viac ako fajčenie cigarety.

Pre maximálny pôžitok sme pridali príjemnú mentolovú chuť.

Len čo sa z vrecúška vytratí účinok nikotínu, nemusíte hľadať miesto, kde vrecúško vyhodíte. Na tento účel sme vymysleli rafinovanú dózu, pod ktorej uzáver môžete použité vrecúško jednoducho vložiť.

Žiadne miesto vás už nebude obmedzovať – zoneX si môžete dopriať pokojne aj na palube lietadla, na univerzitnej prednáške či v kine. Vďaka ľahkému použitiu, absencii nepríjemných slín a intenzívnej mentolovej chuti sú vrecúška navyše zaujímavejšou alternatívou cigariet než nikotínové náplasti, žuvací tabak alebo vaporizéry.

Vrecúška zoneX ponúkame v dvoch intenzitách – so 6 alebo s 10 miligramami nikotínu. Oba produkty sú navyše vegetariánske, vegánske a neobsahujú stopové prvky lepku.

Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků

Marek, 34 rokov, podnikateľ.

„Vzhľadom na svoje podnikanie často cestujem za klientmi autom a niekedy dokonca lietadlom. Nejedenkrát sa mi stalo, že som musel zastaviť uprostred cesty, aby som si odpočinul a dal si cigaretu. zoneX však môžem používať kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca aj počas stretnutia s klientmi.“

Daniel, 22 rokov, študent:.

„Lietadlom cestujem zhruba desaťkrát ročne a potom prestupujem do vlaku alebo auta. Prestávky na cigaretu sú tak dosť komplikované. zoneX mi umožňuje takúto „prestávku“ za každých okolností. Dokonca ani nemusím riešiť, kde vyhodiť použité vrecúško. zoneX má všetko, čo potrebujem.

Súvisiace články