August 8, 2019
|
7 min

Bez nutnosti kamkoľvek odchádzať

Máte pred sebou veľa práce a termíny sa neúprosne blížia? Pauza na cigaretu vám síce môže pomôcť pretriediť myšlienky, avšak vy na ňu nemáte čas. Počítate predsa každú jednu minútu. Nepodliehajte stresu – vyskúšajte nikotínové vrecúška zoneX.

Každý z nás má toho občas až nad hlavu. Ak práve vám tento pocit nič nehovorí, bez okolkov priznávame, že vám závidíme. Sami sme si toľkokrát chceli odbehnúť na jednu krátku cigaretu, avšak strach z nebezpečne sa blížiaceho termínu odovzdania bol silnejší.

Je úplne jedno, či dokončujete dôležitú zákazku alebo sa učíte na skúšku, ktorá sa začína už zajtra. Tieto povinnosti sú predsa už aj tak dosť vypäté, prečo si pridávať ešte ďalší stres?

Vyskúšajte zoneX – nový typ nikotínového vrecúška, ktorý sme vyvinuli s dôrazom na maximálny komfort a úplnú slobodu pri jeho používaní. Dať si ho môžete naozaj kdekoľvek – na porade alebo v mestskej hromadnej doprave. Malé vrecúško je dokonale nenápadné a ľahko sa používa – jednoducho si ho vložíte pod hornú peru a ďalších 20 minút sa vám nikotín bude pomaly uvoľňovať do tela.

Vrecúška vyrábame v dvoch verziách – so 6 a s 10 miligramami nikotínu. Len čo je vrecúško prázdne, vyberiete ho a hodíte do odpadkového koša. Vôbec neprekáža, ak náhodou nemáte žiadny poruke. Naša rafinovaná dóza zoneX ponúka úložisko použitých vrecúšok priamo pod uzáverom.

Vrecúška neobsahujú decht a sú vhodné pre vegetariánov, vegánov a ľudí s bezlepkovou diétou.

Nechceme sa vychvaľovať, ale teší nás, že zoneX si rýchlo obľúbili zákazníci rôznych vekových kategórií a naprieč rôznymi zamestnaniami. Niektorým pomohol odvyknúť si od cigariet, iným zase nahradil obľúbený žuvací tabak, ktorý však spôsobuje tvorbu nepríjemných slín. Všade si predsa odpľuť nemôžete.

Vďaka príjemnej mentolovej chuti je zoneX navyše tak trochu gurmánskym zážitkom – prichádza s vlastnou verziou rituálnej pauzy na cigaretu. Vrecúško vnímate, nie je to iba „bezduchá“ nikotínová náplasť alebo iná náhrada.


Pozrite sa, čo o zoneX hovoria naši klienti

Michaela, 20 rokov, študentka.

„Vždy keď mám termín odovzdávania prác do školy, počítam každú minútu. Bolo stresujúce, keď som musela odchádzať od rozrobenej práce, aby som si dala pauzu. Nikotínové vrecúška zoneX mám pri sebe vždy, a keď potrebujem prestávku, nemusím nikam odchádzať a užívam si sviežu príchuť práve tam, kde akurát som. Či už je to doma, alebo v kaviarni v centre mesta.“

Karol, 41 rokov, vedúci IT pobočky.

„Vo svojej práci musím byť vždy k dispozícii a koncom mesiaca pripravujem rozsiahle hlásenia. Počas toho nemôžem veľmi odchádzať, a tak som vyskúšal zoneX. Zistil som, že nikotínové vrecúška vyhovujú mojim potrebám. Nemusím odchádzať ani sa zastavovať. Navyše vďaka dômyselne navrhnutému baleniu, kde v strede nájdem nové vrecúška a pod horným uzáverom odkladám tie použité, ma to celé vôbec neobmedzuje.“

Súvisiace články